Sklepy internetowe Jordanów
Zakładaj je z nami!

Sposobów sprzedaży w sieci jest wiele. Swoje produkty możesz sprzedawać na popularnych portalach aukcyjnych, w mediach społecznościowych oraz przy wykorzystaniu specjalnie przygotowanych do tego platform. Nie ma tu niestety jednej słusznej drogi.

E-commerce – bardzo wartościowym rynkiem

W dzisiejszych czasach tradycyjny model sprzedaży może już nie wystarczać. Klienci coraz chętniej kupują w sieci. Nie jest to żadną tajemnicą – taki sposób konsumpcji jest w dzisiejszych czasach wygodny. Rynek sprzedaży w internecie w naszym kraju jest wart około 40 miliardów złotych (jak podaje Bisnode). W ciągu ostatnich 5 lat ilość nowych sklepów internetowych wzrosła o 34%.

Pochodzisz z miejscowości Jordanów ale chcesz sprzedawać na większym obszarze?

iseeyou-strony-internetowe

Jak zacząć w e-commerce?

Jeśli chcesz dopiero zacząć swoją przygodę w e-commerce, zdecydowałeś się już na to, co chcesz sprzedawać w sieci, jak się zaopatrywać oraz jakie działania promocyjne chcesz stosować, przychodzi czas na podjęcie decyzji, w jaki sposób to robić.

Sklep internetowy otwiera Twój biznes na szersze horyzonty. Odpowiednio zaprojektowany o unikalnej szacie graficznej, na pewno wyróżni go na tle konkurencji, która w obecnych czasach rośnie w szalonym tempie. I właśnie w tym chcemy Ci pomóc.

iseeyou-strony-internetowe

Sklep internetowy to dobry wybór

Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny sklep internetowy, który będzie posiadał bardzo wiele niezbędnych funkcji, aby Twoja sprzedaż poprzez sklep internetowy była łatwa i przyjemna. Zainwestuj w narzędzie, które raz opłacone będzie pracowało dla Ciebie przez bardzo długi czas.

Nie ważne czy chcesz sprzedawać ubrania, elektronikę, materiały budowlane, wszelkiego rodzaju akcesoria, produkty typu handmade. Może jesteś producentem i chcesz utworzyć nowy kanał sprzedaży.

Mieszkając z miejscowości Jordanów również możesz pozyskiwać klientów z całego kraju.

iseeyou-strony-internetowe

Prowadź własny blog w sklepie internetowym, aby opowiadać o tym, co nowego u Ciebie czy w Twojej branży. Prowadź akcje promocyjne z kodami rabatowymi, dzięki czemu będziesz mógł zwiększyć swoją sprzedaż. Kontroluj statystyki sprzedaży, zarządzaj produktami w sposób wygodny dla Ciebie. Twórz bazę swoich klientów do działań marketingowych nie tylko z Jordanów.

iseeyou-strony-internetowe

Chcesz, aby Twój sklep co jakiś czas się zmieniał? Wygląd sklepu nie zawsze musi być taki sam. Może być on zmieniany w zależności od potrzeb, upodobań lub humoru 😉 Twoja główna strona sklepu internetowego nie musi być zwykłym katalogiem produktów.

Na stronie głównej możesz pokazywać produkty wybrane przez siebie, najbardziej popularne w Twoim sklepie internetowy oraz te, które właśnie dodałeś lub dodałaś. Wszystko zależy od Ciebie. Spójrz na to, jak swoje sklepy internetowe prowadzą znane i popularne marki. Nie ma rutyny, są ciągłe zmiany – zmieniaj się i Ty.

iseeyou-strony-internetowe

Wszystkie wymienione wyżej rozwiązania i funkcje, a nawet więcej wdrożmy w Twoim sklepie internetowym, aby Twoja sprzedaż w internecie nie była monotonna, a przede wszystkim była prosta i przejrzysta.

iseeyou-strony-internetowe

Proces tworzenia
sklepu internetowego

1
iseeyou, strony internetowe, ikona

Zbieramy informacje

Krok pierwszy to zebranie niezbędnych informacji o oczekiwaniach klienta i jego potrzebach. Staramy się uzyskać jak najwięcej informacji, aby udzielić jak najlepszej pomocy i dostosować usługi tak, aby były one, jak najbardziej wydajne oraz przydatne jednocześnie trzymające się obecnych standardów, oraz trendów.

2
iseeyou, strony internetowe, ikona

Podpisujemy umowę

Umowę podpisujemy w sposób tradycyjny lub przy wykorzystaniu Autenti (platforma do zdalnego podpisywania dokumentów). Metoda podpisu jest określana w momencie sporządzania dokumentów (nie wszystkie umowy można podpisać zdalnie).

3
iseeyou, strony internetowe, ikona

Projektujemy szablon graficzny

Na podstawie zebranych informacji podejmujemy pierwsze kroki w doborze rozwiązań oraz na tym etapie przedstawiamy wszelkie niezbędne projekty graficzne, które będą wykorzystane w dalszych etapach realizacji zlecenia.

4
iseeyou, strony internetowe, ikona

Kodujemy szablon

Tu dzieje się cała magia! Stworzony wcześniej projekt graficzny zaczyna żyć ale nie własnym życiem. Kodujemy stronę tak aby można ją było swobodnie konfigurować, uzupełniać o kolejne elementy (budować portfolio czy dodawać kolejne usługi) czy zmieniać treść.

5
iseeyou, strony internetowe, ikona

Testujemy, wdrażamy

Ostatni etap to przymiarki, poprawki oraz instalacja. Uruchamiamy stronę internetową i konfigurujemy ją na serwerze klienta.

6
iseeyou, strony internetowe, ikona

Szkolimy z obsługi

Przeprowadzamy szkolenia z obsługi strony internetowej oraz monitorujemy przez ustalony okres jej funkcjonowanie. Szkolenie w 90% przypadków przeprowadzamy zdalnie. Jest ono również nagrywane! Dzięki temu można później do niego wrócić.

Ile kosztuje
sklep internetowy?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednym słowem. Natomiast po przekazaniu nam informacji na temat Twoich potrzeb oraz upodobań wykonamy dla Ciebie wycenę sklepu internetowego. Skorzystaj z naszego formularza aby przekazać nam wszystkie niezbędne dla nas informacje. W razie konieczności skontaktujemy się z Tobą i dopytamy o szczegóły. Na podstawie zebranych danych wycenimy realizację Twojego sklepu internetowego.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA