Strony internetowe Daleszyce

Aż 20 mln ludzi do przeglądania stron internetowych wykorzystuje smartfon, a 4 mln tablet. Tylu użytkowników Internetu odnotowuje się każdego miesiąca. Daleszyce to nie jedyne miasto gdzie mozesz pozyskiwać swoich klientów. Czy Twoja strona jest gotowa, aby sprostać ich oczekiwaniom? Niech Daleszyce pozostanie siedzibą Twojej firmy lecz klientów szukaj we szystkich miastach Polski.

Bądź przygotowany na przyjęcie 26 milionów internautów z całej Polski!

Miejscem spotkań ze współczesnym klientem jest dzisiaj strona internetowa, na którą dociera on za pośrednictwem przede wszystkim urządzeń mobilnych. Nie zawiedź jego oczekiwań, nie pozwól mu się rozczarować, zaproś go do swojego wirtualnego świata – responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych, poprawnie wyświetlanej na tabletach, laptopach i smartfonach.

Strony internetowe, Daleszyce, projektowanie stron Daleszyce

26,4 mln

osób w Polsce każdego miesiąca korzysta z Internetu

60%

internautów w Polsce łączy się z Internetem za pośrednictwem urządzeń mobilnych

4 godz. 4 min

dziennie spędza w Internecie przeciętny Polak

10%

wzrasta średnio każdego roku liczba internautów

Strony internetowe, Daleszyce, tworzenie stron Daleszyce

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Wspólnie stworzymy projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom, projekt nieszablonowy, autorski, indywidualny, TWÓJ. Otrzymasz od nas responsywną stronę internetową wraz ze wskazówkami, jak nią skutecznie zarządzać i wsparciem profesjonalistów, którzy robią to, co potrafią najlepiej – projektują i tworzą strony, które lubią użytkownicy.

Twoja indywidualna reklama całodobowa!

Podążaj krokami swoich klientów, bądź tam, gdzie są oni obecni, zmieniaj się, dostosowuj się do ich oczekiwań. Twoja strona internetowa mówi o Tobie więcej, niż jesteś tego świadomy. Banalna grafika – nie jesteś kreatywny, struktura strony podobna do innych – nie jesteś oryginalny, problemy z wyświetlaniem na urządzeniach mobilnych – nie jesteś innowacyjny… ale możesz być i będziesz, zaufaj nam!

Strony internetowe, Daleszyce, tworzenie stron Daleszyce

Strona internetowa to nie konieczność, to inwestycja!

A Ty masz już swoje wirtualne miejsce w sieci? Nie?

Wypełnij zapytanie o ofertę na stronę internetową

Wykorzystaj możliwość posiadania strony internetowej TERAZ!

Projektujemy i tworzymy indywidualne strony responsywne, ponieważ wierzymy w ich potencjał i ufamy niepodważalnym statystykom – 26 mln internautów w Polsce, 60% użytkowników urządzeń mobilnych, średnio 3 godziny dziennie spędzone w sieci. To nie przypadek, to efekt zmian i rozwoju nowoczesnych technologii. Dzisiaj, żeby istnieć na rynku, trzeba być aktywnym w sieci, trzeba być dostępnym dla klienta niezależnie od okoliczności i urządzeń, z jakich korzysta.

Twoja strona będzie wyświetlać się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, otworzy przed Twoimi klientami Twój wirtualny świat, wykreuje Ciebie i Twoją firmę.

Czy Twoja strona internetowa generuje coraz większe zyski? Czy konwersja ma tendencje wzrostową?

Czy jesteś przekonany do jej skuteczności? Jeżeli masz wątpliwości, to czas na zmiany, na nich opiera się współczesny biznes i reklama. Czy wiesz, że aż 60% internautów w Polsce korzysta z urządzeń mobilnych? Strona internetowa, która nie wyświetla się na nich poprawnie, nie zarabia na Ciebie, tracisz przez nią aż połowę potencjalnych klientów. Zmieńmy to razem. Ty masz potencjał, my mamy niezawodny sposób.

Dajemy Ci szansę zmiany NA LEPSZE.

Proponujemy responsywną stronę internetową stworzoną na podstawie indywidualnego projektu, grafiki nawiązującej do Twojej marki, oryginalną, przejrzystą i wyświetlającą się na wszystkich urządzeniach. Strona www podstawowa, standardowa i rozbudowana…a Twoja jaka powinna być?

Ona pracuje na Twój sukces całą dobę – responsywna strona internetowa!

Jeżeli Twoja strona internetowa nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach przenośnych, to pozwalasz swojej konkurencji zabierać wszystkich swoich mobilnych klientów. Dajesz im zielone światło, a oni to skutecznie wykorzystują. To dobry moment, aby to zmienić.

Responsywna strona internetowa to skuteczniejsze pozyskiwanie klientów – tych mobilnych przede wszystkim, większa liczba odwiedzin, wyższa pozycja w Google, łatwiejszy kontakt z Twoją firmą, komfort korzystania z Twojej strony – czy już rozumiesz, ile tracisz?

Nie traktuj strony internetowej jak konieczność. Traktuj swoją stronę internetową jak inwestycję

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email / numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.). Wyrażam zgodę na Twoje przetwarzane moich danych wyłącznie w celach, dla których je udostępniam. (W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies.)