Strony internetowe Świętochłowice!

Aż 20 mln ludzi do przeglądania stron internetowych wykorzystuje smartfon, a 4 mln tablet. Tylu użytkowników Internetu odnotowuje się każdego miesiąca. Świętochłowice to nie jedyna miejscowość gdzie możesz pozyskiwać swoich klientów. Czy Twoja strona jest gotowa, aby sprostać ich oczekiwaniom? Niech Świętochłowice pozostanie siedzibą Twojej firmy lecz klientów szukaj we wszystkich miastach Polski.

iseeyou-strony-internetowe

Bądź przygotowany na przyjęcie 26 milionów internautów z całej Polski!

Miejscem spotkań ze współczesnym klientem jest dzisiaj strona internetowa, na którą dociera on za pośrednictwem przede wszystkim urządzeń mobilnych. Nie zawiedź jego oczekiwań, nie pozwól mu się rozczarować, zaproś go do swojego wirtualnego świata – responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych, poprawnie wyświetlanej na tabletach, laptopach i smartfonach.

26,4 mln

osób w Polsce każdego miesiąca korzysta z Internetu

60%

internautów w Polsce łączy się z Internetem za pośrednictwem urządzeń mobilnych

4 godz. 4 min

dziennie spędza w Internecie przeciętny Polak

10%

wzrasta średnio każdego roku liczba internautów

iseeyou-strony-internetowe

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Wspólnie stworzymy projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom, projekt nieszablonowy, autorski, indywidualny, TWÓJ. Otrzymasz od nas responsywną stronę internetową wraz ze wskazówkami, jak nią skutecznie zarządzać i wsparciem profesjonalistów, którzy robią to, co potrafią najlepiej – projektują i tworzą strony, które lubią użytkownicy.

iseeyou-strony-internetowe

Twoja indywidualna reklama całodobowa!

Podążaj krokami swoich klientów, bądź tam, gdzie są oni obecni, zmieniaj się, dostosowuj się do ich oczekiwań. Twoja strona internetowa mówi o Tobie więcej, niż jesteś tego świadomy. Banalna grafika – nie jesteś kreatywny, struktura strony podobna do innych – nie jesteś oryginalny, problemy z wyświetlaniem na urządzeniach mobilnych – nie jesteś innowacyjny… ale możesz być i będziesz, zaufaj nam!

iseeyou-strony-internetowe

Wykorzystaj możliwość posiadania strony internetowej TERAZ!

Projektujemy i tworzymy indywidualne strony responsywne, ponieważ wierzymy w ich potencjał i ufamy niepodważalnym statystykom – 26 mln internautów w Polsce, 60% użytkowników urządzeń mobilnych, średnio 3 godziny dziennie spędzone w sieci. To nie przypadek, to efekt zmian i rozwoju nowoczesnych technologii. Dzisiaj, żeby istnieć na rynku, trzeba być aktywnym w sieci, trzeba być dostępnym dla klienta niezależnie od okoliczności i urządzeń, z jakich korzysta.

Twoja strona będzie wyświetlać się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, otworzy przed Twoimi klientami Twój wirtualny świat, wykreuje Ciebie i Twoją firmę.

iseeyou-strony-internetowe

Czy Twoja strona internetowa generuje coraz większe zyski? Czy konwersja ma tendencje wzrostową?

Czy jesteś przekonany do jej skuteczności? Jeżeli masz wątpliwości, to czas na zmiany, na nich opiera się współczesny biznes i reklama. Czy wiesz, że aż 60% internautów w Polsce korzysta z urządzeń mobilnych? Strona internetowa, która nie wyświetla się na nich poprawnie, nie zarabia na Ciebie, tracisz przez nią aż połowę potencjalnych klientów. Zmieńmy to razem. Ty masz potencjał, my mamy niezawodny sposób.

iseeyou-strony-internetowe

Dajemy Ci szansę zmiany NA LEPSZE.

Proponujemy responsywną stronę internetową stworzoną na podstawie indywidualnego projektu, grafiki nawiązującej do Twojej marki, oryginalną, przejrzystą i wyświetlającą się na wszystkich urządzeniach. Strona www podstawowa, standardowa i rozbudowana…a Twoja jaka powinna być?

iseeyou-strony-internetowe

Ona pracuje na Twój sukces całą dobę – responsywna strona internetowa!

Jeżeli Twoja strona internetowa nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach przenośnych, to pozwalasz swojej konkurencji zabierać wszystkich swoich mobilnych klientów. Dajesz im zielone światło, a oni to skutecznie wykorzystują. To dobry moment, aby to zmienić.

Responsywna strona internetowa to skuteczniejsze pozyskiwanie klientów – tych mobilnych przede wszystkim, większa liczba odwiedzin, wyższa pozycja w Google, łatwiejszy kontakt z Twoją firmą, komfort korzystania z Twojej strony – czy już rozumiesz, ile tracisz?

Jak wygląda proces
tworzenia strony internetowej

1
iseeyou, strony internetowe, ikona

Zbieramy informacje

Krok pierwszy to zebranie niezbędnych informacji o oczekiwaniach klienta i jego potrzebach. Staramy się uzyskać jak najwięcej informacji, aby udzielić jak najlepszej pomocy i dostosować usługi tak, aby były one, jak najbardziej wydajne oraz przydatne jednocześnie trzymające się obecnych standardów, oraz trendów.

2
iseeyou, strony internetowe, ikona

Podpisujemy umowę

Umowę podpisujemy w sposób tradycyjny lub przy wykorzystaniu Autenti (platforma do zdalnego podpisywania dokumentów). Metoda podpisu jest określana w momencie sporządzania dokumentów (nie wszystkie umowy można podpisać zdalnie).

3
iseeyou, strony internetowe, ikona

Projektujemy szablon graficzny

Na podstawie zebranych informacji podejmujemy pierwsze kroki w doborze rozwiązań oraz na tym etapie przedstawiamy wszelkie niezbędne projekty graficzne, które będą wykorzystane w dalszych etapach realizacji zlecenia.

4
iseeyou, strony internetowe, ikona

Kodujemy szablon

Tu dzieje się cała magia! Stworzony wcześniej projekt graficzny zaczyna żyć ale nie własnym życiem. Kodujemy stronę tak aby można ją było swobodnie konfigurować, uzupełniać o kolejne elementy (budować portfolio czy dodawać kolejne usługi) czy zmieniać treść.

5
iseeyou, strony internetowe, ikona

Testujemy, wdrażamy

Ostatni etap to przymiarki, poprawki oraz instalacja. Uruchamiamy stronę internetową i konfigurujemy ją na serwerze klienta.

6
iseeyou, strony internetowe, ikona

Szkolimy z obsługi

Przeprowadzamy szkolenia z obsługi strony internetowej oraz monitorujemy przez ustalony okres jej funkcjonowanie. Szkolenie w 90% przypadków przeprowadzamy zdalnie. Jest ono również nagrywane! Dzięki temu można później do niego wrócić.

Ile kosztuje strona internetowa

Jesteśmy świadomi, że każdy projekt może być inny. Chcemy aby strona, którą dla Ciebie wykonamy będzie odpowiadała Twoim gustom i upodobaniom wizualnym. Zatem jeśli chcesz dowiedzieć się ile może kosztować realizacja Twojej strony internetowej, przekaż nam informacje korzystając z naszego formularza, który pomoże Ci w udzieleni takich informacji. Na ich podstawie wycenimy projekt i powiemy Ci ile moze kosztować Twoja strona internetowa

PRZEJDŹ DO FORMULARZA