Postaw na lokalnych przedsiębiorców

Nasza siedziba firmy znajduje się w Sieradzu przy ulicy Mickiewicza. Jesteśmy firmą, która działa na rynku krajowym, posiadamy klientów również za granicą. Projektujemy strony internetowe przy współpracy z klientem – to on ma realny wpływ na efekt końcowy. Nasze strony są nieszablonowe – nie korzystamy z gotowych projektów stron internetowych. Tworzymy strony internetowe na miarę Twoich potrzeb, planów i oczekiwań.

Postaw na indywidualne rozwiązania, które pomogą Ci promować swoje działania zarówno na rynku lokalnym jak i na rynku krajowym, nie wykluczone, że Twoja strona pojawi się również w wynikach wyszukiwania zagranicznych użytkowników internetu.

iseeyou, strony internetowe
iseeyou, strony internetowe

Głowy pełne pomysłów, kreatywności, doświadczenia i wiedzy – to najważniejsze cechy naszej firmy. Działając razem z nami, nie otrzymujesz tylko produktu czy usługi, ale zaangażowanie i pomoc na każdym etapie. Kierujemy się sloganem „Pozwól dostrzec się innym” – i właśnie to dla Ciebie zrobimy – zobaczą Cię wszyscy. Rzucając za siebie pracę na etacie, zabraliśmy ze sobą doświadczenie i wiedzę, którą podzielimy się, aby Twoja firma osiągnęła sukces, jakiego oczekujesz. Strony internetowe, reklama czy marketing, to tylko niewielka część, jaką możemy Ci zaoferować.

Cele firmy
Celem naszej firmy jest tworzenie indywidualnych projektów dla klientów wymagających, stawiających na indywidualizm lub potrzebujących konkretnego rozwiązania, którzy sami wymyślili i chcieli by stworzyć.

iseeyou, strony internetowe iseeyou, strony internetowe
iseeyou, strony internetowe

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dobierzemy optymalne działania i skorelujemy je, tworząc jeden idealnie działający organizm. Wybierając nas, wybierasz firmę elastyczną i pełną kompromisu, z zapleczem wiedzy i doświadczenia, która podchodzi do każdego projektu oryginalnie, kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem.

Nie traktuj strony internetowej jak konieczność. Traktuj swoją stronę internetową jak inwestycję

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email / numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.). Wyrażam zgodę na Twoje przetwarzane moich danych wyłącznie w celach, dla których je udostępniam. (W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies.)