Kierujemy się sloganem „Widzimy Twoje potrzeby” – i właśnie to dla Ciebie zrobimy – pokażemy jak możesz przedstawić swoje przedsięwzięcie w sieci i wykreować w niej swój wizerunek.

Celem naszej firmy jest tworzenie indywidualnych projektów dla klientów wymagających, stawiających na indywidualizm lub potrzebujących konkretnego rozwiązania, którzy sami wymyślili i chcieliby stworzyć.

Projektujemy strony internetowe przy współpracy z klientem – to on ma realny wpływ na efekt. Nasze strony są nieszablonowe. Tworzymy strony internetowe od zera na miarę Twoich potrzeb, planów i oczekiwań.

iseeyou-strony-internetowe
iseeyou-strony-internetowe

Postaw na lokalnych przedsiębiorców

Nasza siedziba firmy znajduje się w Sieradzu przy ulicy Mickiewicza. Jesteśmy firmą, która działa na rynku krajowym, posiadamy klientów również za granicą.

Zespół, który łączy swoje działania w zakresie realizacji usług, od początku istnienia iseeyou. studio pracuje zdalnie.

Wybierając nas, wybierasz firmę elastyczną i pełną kompromisu, z zapleczem wiedzy i doświadczenia, która podchodzi do każdego projektu oryginalnie, kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem.

iseeyou-strony-internetowe

Indywidualne podejście

Indywidualne rozwiązania, które pomogą Ci promować swoje działania zarówno na rynku lokalnym, jak i na rynku krajowym, nie wykluczone, że Twoja strona pojawi się również w wynikach wyszukiwania zagranicznych użytkowników internetu.

Indywidualne projekty to też spore wyróżnienie wśród konkurencji, która rośnie z dnia na dzień. Umieszczając na stronie nietypowe rozwiązania, które pomogą wyprzedzić Twoich biznesowych rywali.

Proces realizacji zlecenia

Przedstawiamy pokrótce proces realizacji zlecenia. Proces ten może różnić się w zależności od rodzaju naszych usług.

1
iseeyou, strony internetowe, ikona

Zbieranie informacji

Krok pierwszy to zebranie niezbędnych informacji o oczekiwaniach klienta i jego potrzebach. Staramy się uzyskać jak najwięcej informacji aby dzielić jak najlepszej pomocy i dostosować usługi tak aby były one jak najbardziej wydajne oraz przydatne jednocześnie trzymające się obecnych standardów oraz trendów.

2
iseeyou, strony internetowe, ikona

Podpisanie umowy

Umowę podpisujemy w sposób tradycyjny lub przy wykorzystaniu Autenti (platforma do zdalnego podpisywania dokumentów). Metoda podpisu jest określana w momencie sporządzania dokumentów (nie wszystkie umowy można podpisać zdalnie).

3
iseeyou, strony internetowe, ikona

Projekt graficzny

Na podstawie zebranych informacji podejmujemy pierwsze kroki w doborze rozwiązań oraz na tym etapie przedstawiamy wszelkie niezbędne projekty graficzne, które będą wykorzystane w dalszych etapach realizacji zlecenia.

4
iseeyou, strony internetowe, ikona

Kodowanie projektu

Ten etap to typowe działania techniczne. Tworzymy rozwiązania, które docelowo będą już wykorzystywane w Państwa przedsiębiorstwie czy przedsięwzięciu. To właśnie w tym momencie dzieje się cała magia.

5
iseeyou, strony internetowe, ikona

Wdrożenie na serwer klienta

Ostatni etap to ostatnie przymiarki poprawki oraz instalacje. Uruchamiamy wszystkie stworzone rozwiązania i konfiguracje. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi oraz monitorujemy przez ustalony okres funkcjonowanie oraz efekty.

6
iseeyou, strony internetowe, ikona

Szkolimy z obsługi strony

Przeprowadzamy szkolenia z obsługi strony internetowej oraz monitorujemy przez ustalony okres jej funkcjonowanie. Szkolenie w 90% przypadków przeprowadzamy zdalnie. Jest ono również nagrywane! Dzięki temu można później do niego wrócić.

Nasi klienci

Klienci, dla których wykonywaliśmy usługi realizacji zarówno stron internetowych, jak i sklepów czy portali informacyjnych.
Niektórych z nich objęliśmy stałą opieką, co pozwala na sukcesywne realizowanie kolejnych planów związanych z rozwojem.

draft logo
logo europrofi
logo zmora
mastermg logo
logo droga po zdrowie
logo 10 tenorów
logo agencja brussa
green m logo
logo-terra
logo-baka
damana logo
zamkowy młyn logo
ntm logo
bbt went logo
centrum broker logo
prokuz logo
tibilisi logo
gralko logo
sitarsky logo
polciovelove logo
jestem mamą logo
moderna logo

Partner cyber_Folks

Od lat stale współpracujemy z firmą cyber_Folks w zakresie hostingu stron internetowych naszych klientów. Naszym zdaniem to najlepsza firma świadcząca tego rodzaju usługi z genialnym wsparciem technicznym! Zawsze sugerujemy aby klienci, którzy posiadają usługi w innych firmach przenieśli się do właśnie tej. Z czystym sumieniem gorąco polecamy – naprawdę warto.

Firma cyber_Folks to firma świadcząca usługi w zakresie rejestracji domen, hostingu i całej reszty niezbędnych elementów, które potrzebne są, aby Twoja aplikacja internetowa ujrzała światło dzienne.

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego i nabywaj wybrane przez siebie usługi po obniżonej cenie!

KOD RABATOWY: 81497946

Skip to content